Orhan AVCIOGLU Resmi Web Sitesi — Haberler

Haberler

Boğaziçi Rallisi’ni İkinci Tamamladık

Türkiye Ralli Şampiyonasının dördüncü ve ilk toprak yarışı olan, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük motorsporları organizasyonu olan 44.Boğaziçi Rallisi’nde genel klasman ikinciliğini kazandık.

 

Yeşil Bursa Rallisi’nde Üçüncüyüz

Türkiye Ralli Şampiyonasının üçüncü ayağı ve son asfalt rallisi 40. Yeşil Bursa Rallisi’nde genel klasman üçüncülüğünü kazandık.

 

Benimle Ralli Macerasına Var mısın?

Castrol EDGE Titanyum Gücünde Yaşayanlar Facebook uygulamasına gir, gücünü göster!

 

100.Yıl Çanakkale Rallisi’ni Üçüncü Sırada Tamamladık

Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü tarafından Çanakkale zaferinin 100. yılı anısına Çanakkale’de organize edilen Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci yarışını geride bıraktık. Genel klasman üçüncüsü olarak tamamladığımız yarışta ilk gün yol notlarımızdaki emniyet payının fazla olmasından ötürü bir hayli vakit kaybettik. Pazar günü sabah etapları ile birlikte alışık olduğumuz hızımıza tekrar kavuştuk ve önümüzdeki rakiplerimiz ile sürekli birkaç saniye içerisinde etap derecelerine imza attık.

 

2015 Türkiye Ralli Şampiyonası’na Başladık

2015 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk yarışı 11-12 Nisan tarihlerinde İzmir’de Ege Rallisi ile başladı.

 

Milli Olimpiyat Komitesi FairPlay Ödülüne Layık Görüldük

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından verilen FairPlay ödüllerinde jüri tarafından “Sportif Davranış Şeref Diploması Ödülü”’ne layık görüldük.

 

2014 TOSFED Ödül Gecesi

18 Şubat Çarşamba akşamı TIM Maslak Show Center’da TOSFED tarafından düzenlenen 2014 yılının sezon galasında kupamıza kavuştuk.